Tarpdančius valyti būtina

Naudodami tarpdančių siūlą Jūs išvalote tas vietas, kurių nepasiekiate išvalyti su dantų šepetuku. Atsiminkite, jog valote ne tarpą tarp dantų, bet šalia vienas kito esančių dantų paviršius.

Kaip tai daryti?

  1. Atsiplėškite pakankamai tarpdančių siūlo, t.y. apie 30cm. Ir apsivyniokite jį aplink vidurinius pirštus.
  2. Tvirtai laikydami siūlą (prispauskite jį su nykščiais ir rodomaisiais pirštais) įveskite į tarpdantį. Neįtempkite per daug ir ne per stipriai braukite ties dantenomis, kad jų nesužalotumėte.
  3. Kai siūlu pasiekiate dantenas, išlenkite jį C raidės forma aplink dantį ir braukdami paviršiumi kelkite aukštyn. Nuvalykite abejus greta esančių dantų paviršius.
  4. Išvalę kelis tarpdančius prastumkite siūlą, kad vis valytumėte su švaria siūlo dalimi.
  5. Nenusiminkite, jei pirmą kartą valyli tarpdančius bus sunku, tam riekia įgūdžių.

Jei pirštai nėra pakankamai miklūs ir sunku sugriebti siūlą, tuomet naudokite siūlus įtvirtintus į plastikinį laikiklį. Paskirkite tokį laiką tarpdančių valymui, kad nepamirštumėte ir nepraleistumėte šios procedūros. Nenaudokite jėgos ir prisiminkite, kad neteisingai naudojant tarpdančių siūlą galite rimtai pažeisti dantenas. Keletą dienų po tarpdančių valymo dantenos gali kraujuoti ar skaudėti, bet tai tik laikinas reiškinys. Tarpdančius patartina valytis prieš dantų valymą vakare. Tuomet valantis dantis , dantų pastoje esantis fluoras, galės nekliudomai patekti į tarpdančius ir stiprinti Jūsų dantis.

Akcija!

Klinika persikėlė į naujas patalpas Stoties g. 1, Panevėžys Telefonas +370 699 94242, 8-45 509 509 El. paštas: info@visidantys.lt Facebook paskyra: Aukštaitijos implantologijos klinika Darbo laikas: I-V 8-19 val. VI 9-15 val.

Registruotis internetu